SERIA DE CONFERINȚE FACULTATEA DE DREPT DIN TIMIȘOARA – 30 DE ANI

Facultatea de Drept a Universității de Vest din Timișoara aniversează, în anul 2022, 30 de ani de la înființare.

Seria de conferințe ale Facultății de Drept din Timișoara organizate cu acest prilej va include, alături de reuniunea aniversară din data de 20 mai 2022, următoarele evenimente:

Seria de conferințe Facultatea de Drept din Timișoara – 30 de ani este susținută, în calitate de Parteneri Speciali, de Banca Comercială Română, Consiliul Patronatelor Bancare din România, Țuca Zbârcea & Asociații, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, Schoenherr România, STOICA & Asociații, CITR – part of Impetum Group și RPC Group.

De asemenea, seria de conferințe Facultatea de Drept din Timișoara – 30 de ani este susținută, în calitate de Parteneri, de Bondoc & Asociații, Livescu & Asociații, Ciucur | Maier și Transilvania Investments Alliance.

Seria de conferințe Facultatea de Drept din Timișoara – 30 de ani este promovată cu sprijinul media al juridice.ro.

Facultatea de Drept din Timișoara mulțumește tuturor partenerilor săi pentru că au acceptat să susțină seria de evenimente care marchează aniversarea a 30 de ani de la înființarea sa.

Prof. univ. dr. Lucian Bercea

Decanul Facultății de Drept din cadrul Universității de Vest din Timișoara