Deschiderea anului universitar 2021/2022

la Facultatea de Drept din cadrul Universității de Vest din Timișoara

Luni, 27 septembrie 2021, ora 17

Aula Magna a Universității de Vest din Timișoara

Deschiderea anului universitar 2021/2022 la Facultatea de Drept din cadrul Universității de Vest din Timișoara va avea loc luni, 27 septembrie 2021, începând cu ora 17, în Aula Magna a Universității de Vest din Timișoara, Bd. Vasile Pârvan nr. 4.

La festivitatea de deschidere a anului universitar sunt invitați să participe dl. prof.univ.dr. Marilen Gabriel Pirtea, Rectorul Universității de Vest din Timișoara, dl. judecător Mircea Crețu, Președintele Curții de Apel din Timișoara, dl. avocat dr. Sergiu Stănilă, Decanul Baroului Timiș, dl. notar public Eduard Lambert, Președintele Camerei Notarilor Publici Timișoara, dl. prof.dr. Sorin Ionescu, Directorul Colegiului Național Bănățean Timișoara, și dl. prof. Tihomir Milin, Directorul Colegiului Național „C.D. Loga” Timișoara.

Evenimentul este deschis studenților și profesorilor Facultății de Drept din cadrul Universității de Vest din Timișoara.

Prof.univ.dr. Lucian Bercea

Decanul Facultății de Drept