Deschiderea anului universitar 2019/2020 la Facultatea de Drept - Luni 30 septembrie 2019, ora 15

Deschiderea anului universitar 2019/2020

la Facultatea de Drept din cadrul Universității de Vest din Timișoara

Amfiteatrul A2

Luni, 30 septembrie 2019, ora 15

Deschiderea anului universitar 2019/2020 la Facultatea de Drept din cadrul Universității de Vest din Timișoara va avea loc luni, 30 septembrie 2019, începând cu ora 15, în Amfiteatrul A2 al facultății.

La festivitatea de deschidere a anului universitar sunt invitați să participe d-l prof.univ.dr. Marilen Gabriel Pirtea, Rectorul Universității de Vest din Timișoara, dl. prof.univ.dr. Nicolae Robu, Primarul Municipiului Timișoara, d-na judecător Erica Nistor, Președintele Curții de Apel din Timișoara, dl. avocat dr. Sergiu Stănilă, Decanul Baroului Timiș, dl. notar public Eduard Lambert, Președintele Camerei Notarilor Publici Timișoara, dl. executor judecătoresc Cristian Jurchescu, Președintele Camerei Executorilor Judecătorești Timișoara, d-na prof. Luminița Broască, Directorul Colegiului Național „Traian Lalescu” Reșița, și dl. prof.dr. Sorin Ionescu, Directorul Colegiului Național Bănățean Timișoara.

Prof.univ.dr. Lucian Bercea

Decanul Facultății de Drept