Deschiderea anului universitar 2018 - 2019 la Facultatea de Drept din cadrul Universitatii de Vest din Timisoara

Deschiderea anului universitar 2018/2019

la Facultatea de Drept din cadrul Universității de Vest din Timișoara

Amfiteatrul A2

Luni, 24 septembrie 2018, ora 14

Deschiderea anului universitar 2018/2019 la Facultatea de Drept din cadrul Universității de Vest din Timișoara va avea loc luni, 24 septembrie 2018, la ora 14, în Amfiteatrul A2 al facultății.

La festivitatea de deschidere a anului universitar sunt invitați să participe dl. prof.univ.dr. Marilen Gabriel Pirtea, Rectorul Universității de Vest din Timișoara, dl. prof.univ.dr. Nicolae Robu, Primarul Municipiului Timișoara, d-na judecător Erica Nistor, Președintele Curții de Apel din Timișoara, dl. avocat dr. Sergiu Stănilă, Decanul Baroului Timiș, dl. notar public Eduard Lambert, Președintele Camerei Notarilor Publici Timișoara, dl. executor judecătoresc Cristian Jurchescu, Președintele Camerei Executorilor Judecătorești Timișoara, și dl. prof.dr. Sorin Ionescu, Directorul Colegiului Național Bănățean Timișoara.

Prof.univ.dr. Lucian Bercea

Decanul Facultății de Drept