Lansare de carte / Diana Botau, Valentin Constantin, Drept internațional / Luni, 23 octombrie 2023, ora 17 / UVT, A01

Facultatea de Drept din Timișoara, împreună cu Editura Hamangiu, organizează evenimentul de lansare a cărții Drept internațional, semnată de Valentin Constantin, profesor emerit al Facultății de Drept a Universității de Vest din Timișoara, împreună cu Diana Botău, profesor al Facultății de Drept a Universității „Babeș-Bolyai” Cluj-Napoca, și apărută în această toamnă.

Lansarea cărții va avea loc luni, 23 octombrie 2023, începând cu ora 17, în sediul central al Universității de Vest din Timișoara, Bd. Vasile Pârvan nr. 4, amfiteatrul A01.